COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
zum Besäumen 2P050-1200-OAO10A
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
558,11
exkl. MWST
469,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
502,30
exkl. MWST
422,10
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidenlänge | 31,8 mm |
|---|---|
| Anzahl Schneiden | 11 |
| Schaftdurchmesser | h6 |
| Gewicht | 0,104 kg |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 12 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 12 mm |
| Drallwinkel | 4 ° |
| Funktionslänge | 82,5 mm |
| Eintauchwinkel | 5 ° |
| Drehzahl max. | 24000 1/min |
| Zentrumschneidfähigkeit | ja |
| Seitenspanwinkel | 10 ° |
| Rückspanwinkel | 4 ° |
| Max. Nachschleifvorgänge | 0 |
Nederlands
Deutsch
English
