COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
für ISO N 2P232-0600-NAH10F
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
115,55
exkl. MWST
97,10
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
103,99
exkl. MWST
87,39
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidenlänge | 18 mm |
|---|---|
| Anzahl Schneiden | 2 |
| ISO-Bezeichnung | COROMANT |
| Schaftdurchmesser | h6 |
| Nutzlänge | 18 mm |
| Gewicht | 0,028 kg |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 6 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 6 mm |
| Drallwinkel | 30 ° |
| Funktionslänge | 57 mm |
| Eintauchwinkel | 15 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Zentrumschneidfähigkeit | ja |
| Seitenspanwinkel | 17 ° |
| Rückspanwinkel | 1 ° |
| Max. Nachschleifvorgänge | 1 |
Nederlands
Deutsch
English
