COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
R216.36-20045ICC38K1640
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.218,56
exkl. MWST
1.024,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.096,70
exkl. MWST
921,60
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidenlänge | 38 mm |
|---|---|
| Anzahl Schneiden | 6 |
| ISO-Bezeichnung | DIN 6527 L |
| Schaftdurchmesser | h6 |
| Nutzlänge | 54 mm |
| Gewicht | 0,43 kg |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 20 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 20 mm |
| Hals-Ø ca. | 19 mm |
| Drallwinkel | 45 ° |
| Funktionslänge | 104 mm |
| Eintauchwinkel | 3 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Zentrumschneidfähigkeit | ja |
| Seitenspanwinkel | -9 ° |
| Rückspanwinkel | 1,5 ° |
| Max. Nachschleifvorgänge | 4 |
Nederlands
Deutsch
English
