COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
1U000-0630-318-XA1620
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
298,69
exkl. MWST
251,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
268,82
exkl. MWST
225,90
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Anzahl Schneiden | 4 |
|---|---|
| ISO-Bezeichnung | INTERNAL |
| Schaftdurchmesser | h6 |
| Gewicht | 0,155 kg |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 6,29 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 12,7 mm |
| Funktionslänge | 76,2 mm |
| Drehzahl max. | 48300 1/min |
| Max. Nachschleifvorgänge | 0 |
Nederlands
Deutsch
English
