COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
1U000-0400-150-XA1620
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
165,41
exkl. MWST
139,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
148,87
exkl. MWST
125,10
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Anzahl Schneiden | 4 |
|---|---|
| ISO-Bezeichnung | COROMANT |
| Schaftdurchmesser | h6 |
| Gewicht | 0,06 kg |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 4 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 8 mm |
| Funktionslänge | 63 mm |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Max. Nachschleifvorgänge | 0 |
Nederlands
Deutsch
English
