COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
1P330-0635-XA1620
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
80,21
exkl. MWST
67,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
72,19
exkl. MWST
60,66
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidenlänge | 10,72 mm |
|---|---|
| Anzahl Schneiden | 3 |
| ISO-Bezeichnung | INTERNAL |
| Schaftdurchmesser | h6 |
| Nutzlänge | 10,72 mm |
| Gewicht | 0,03 kg |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 6,35 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 6,35 mm |
| Drallwinkel | 45 ° |
| Funktionslänge | 63,5 mm |
| Eintauchwinkel | 8 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Zentrumschneidfähigkeit | ja |
| Eckenfasenbreite | 0,102 mm |
| Seitenspanwinkel | 10,5 ° |
| Rückspanwinkel | 13,5 ° |
| Eckenfasenwinkel | 45 ° |
| Max. Nachschleifvorgänge | 1 |
Nederlands
Deutsch
English
