COROMANT CoroMill Plura VHM-Eckfräser
R216.34-04030-AS08N1620
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
92,94
exkl. MWST
78,10
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
83,65
exkl. MWST
70,29
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidenlänge | 8 mm |
|---|---|
| Nutzlänge | 8 mm |
| Gewicht | 0.029 kg |
| Bruttogewicht | 0.029 kg |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 4 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 6 mm |
| Drallwinkel | 30 ° |
| Funktionslänge | 54 mm |
| Eintauchwinkel | 5 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Schafttoleranz | h6 |
Nederlands
Deutsch
English
