COROMANT CoroMill DuraVHM-Schaftfräser
1K324-2000-XB1730
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
468,86
exkl. MWST
394,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
421,97
exkl. MWST
354,60
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidenlänge | 30 mm |
|---|---|
| Anzahl Schneiden | 4 |
| ISO-Bezeichnung | COROMANT |
| Schaftdurchmesser | h6 |
| Nutzlänge | 20 mm |
| Gewicht | 0,415 kg |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 20 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 20 mm |
| Drallwinkel | 35,5 ° |
| Funktionslänge | 104 mm |
| Eintauchwinkel | 7 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Zentrumschneidfähigkeit | ja |
| Eckenfasenbreite | 0,3 mm |
| Seitenspanwinkel | 10 ° |
| Rückspanwinkel | 5 ° |
| Eckenfasenwinkel | 45 ° |
| Max. Nachschleifvorgänge | 4 |
Nederlands
Deutsch
English
