Zijsnijtang elektronica met afgeschuinde
rand 110mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
27,58
exkl. MWST
23,18
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
23,44
exkl. MWST
19,70
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Länge | 110 mm |
|---|---|
| Ausführung | mit Facette |
| Ausführung | mit Facette |
| Schneidwert Durchmesser weicher Draht | 0,3 - 1,5 mm |
| Schneidwerte Ø harter Draht | 0,2-0,6 mm |
| Schneidwert Durchmesser harter Draht | 0,2 - 0,6 mm |
| Schneidwerte Ø weicher Draht | 0,3-1,5 mm |
| Griff | mit schweren, gedeckten Mehrkomponenten-Kunststoffhüllen |
| Norm | DIN ISO 9654 |
Nederlands
Deutsch
English
