ZEN Laufrolle
LR607-NPPU
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2,81
exkl. MWST
2,36
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
2,25
exkl. MWST
1,89
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800192.0680 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 7 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 22 mm |
| Breite | 6 mm |
| Gewicht | 0,008 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Kugelreihen | einreihiges Lager |
Nederlands
Deutsch
English
