ZEN Gelenkkopf
GAKL14-PB
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
9,42
exkl. MWST
7,92
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
7,54
exkl. MWST
6,34
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800044.0050 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 14 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 36 mm |
| Breite | 19 mm |
| Gewicht | 0,125 kg |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Wartung | wartungspflichtige Ausführung |
| Gewindeart | Außengewinde |
| Gewinderichtung | Linksgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
