Wasserkanister ECO
12 ltr. Polyethylen
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
17,75
exkl. MWST
14,92
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
13,49
exkl. MWST
11,34
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Ausführung/Typ | Kanister |
|---|---|
| Breite | 290 mm |
| Einfüllöffnung Ø | 29/38 mm |
| Farbe | weiß |
| Höhe | 331,5 mm |
| Inhalt | 12 l |
| Tiefe | 160 mm |
| Tragegriffe | 1 |
| Zubehör: | flexibles Auslaufrohr |
Nederlands
Deutsch
English
