Vlakverzinkboor middel DIN373 HSS doorlo
pende gaten cilinderschacht M10FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
31,08
exkl. MWST
26,12
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
26,42
exkl. MWST
22,20
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidstoff | HSS |
|---|---|
| Schaft-Ø | 12,5 mm |
| Stähle bis 1000 N/mm² | bedingt geeignet |
| Senker-Ø | 18 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | empfohlen |
| Zapfen-Ø | 11,0 mm |
| Durchmesser | M10 |
| für Gewinde | M10 |
| Al, Al- und Mg-Leg. | empfohlen |
| Gesamtlänge | 100 mm |
Nederlands
Deutsch
English
