Vlakverzinkboor kerngat HSS schacht MK M
18 FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
110,98
exkl. MWST
93,26
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
94,33
exkl. MWST
79,27
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidstoff | HSS |
|---|---|
| Schaft MK | 3 |
| Stähle bis 1000 N/mm² | bedingt geeignet |
| Senker-Ø | 30 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | empfohlen |
| Zapfen-Ø | 15,5 mm |
| Durchmesser | M18 |
| für Gewinde | M18 |
| Al, Al- und Mg-Leg. | empfohlen |
| Gesamtlänge | 190 mm |
Nederlands
Deutsch
English
