Vlakverzinkboor kerngat HSS schacht MK M
12 FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
69,82
exkl. MWST
58,67
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
59,35
exkl. MWST
49,87
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidstoff | HSS |
|---|---|
| Schaft MK | 2 |
| Stähle bis 1000 N/mm² | bedingt geeignet |
| Senker-Ø | 20 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | empfohlen |
| Zapfen-Ø | 10,2 mm |
| Durchmesser | M12 |
| für Gewinde | M12 |
| Al, Al- und Mg-Leg. | empfohlen |
| Gesamtlänge | 150 mm |
Nederlands
Deutsch
English
