Vlakverzinkboor kerngat DIN373 HSS cilin
derschacht M4 FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
15,08
exkl. MWST
12,67
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
12,82
exkl. MWST
10,77
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidstoff | HSS |
|---|---|
| Schaft-Ø | 5,0 mm |
| Stähle bis 1000 N/mm² | bedingt geeignet |
| Senker-Ø | 8 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | empfohlen |
| Zapfen-Ø | 3,3 mm |
| Durchmesser | M4 |
| für Gewinde | M4 |
| Al, Al- und Mg-Leg. | empfohlen |
| Gesamtlänge | 71 mm |
Nederlands
Deutsch
English
