Vlakverzinkboor fijn HSS schacht MK door
lopende gaten M12 FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
62,62
exkl. MWST
52,62
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
53,23
exkl. MWST
44,73
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidstoff | HSS |
|---|---|
| Schaft MK | 2 |
| Stähle bis 1000 N/mm² | bedingt geeignet |
| Senker-Ø | 20 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | empfohlen |
| Zapfen-Ø | 13,0 mm |
| Durchmesser | M12 |
| für Gewinde | M12 |
| Al, Al- und Mg-Leg. | empfohlen |
| Gesamtlänge | 150 mm |
Nederlands
Deutsch
English
