Verzinkboorbit HSS 90grad. 10,4mm FORMAT
10,4 mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
8,65
exkl. MWST
7,27
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
7,35
exkl. MWST
6,18
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Nenn-Ø | 10,4 mm |
|---|---|
| Gesamtlänge | 34 mm |
| kleinster Ø | 2,5 mm |
| für Senkschrauben | M5 |
| Durchmesser | 10,40 mm |
| Winkel | 90 ° |
| Stähle bis 850 N/mm² | empfohlen |
| Stähle bis 1000 N/mm² | bedingt geeignet |
| Al, Al- und Mg-Leg. | empfohlen |
| Schneidstoff | HSS |
Nederlands
Deutsch
English
