Ultradex Einsteckkarte Planrecord
140703 70x32mm rosa 90 St./Pack.
Lijst prijs
incl. BTW
/ Pck
19,72
exkl. MWST
16,57
€
Uw prijs incl. BTW
/ Pck
und inkl. Rabatt
19,72
exkl. MWST
16,57
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 7508960.0500 |
|---|---|
| EAN-code | 4024158000466 |
| Katalognummer | 153 0222 32, 153022232 |
Beschrijving
Specificaties
| Farbe | rosa |
|---|---|
| Breite | 70 mm |
| Höhe | 32 mm |
| Maße | 7 x 3,2 cm (B x H) |
| Werkstoff | Karton |
| Verwendung für Produkt | für Kartentafel PLANRECORD 1013, 1005, 1007 |
Nederlands
Deutsch
English
