Trekker spitse klauwen extra smal 2-armi
g 6-100mm KUKKO
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
187,89
exkl. MWST
157,89
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
159,71
exkl. MWST
134,21
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Ausführung | 2- Armig |
|---|---|
| Modell | 14-01 |
| Maß a | 11 mm |
| Maß D | 2,5 mm |
| Maß B | 9,5 mm |
| Maß C | 3,5 mm |
| Spanntiefe | 85 mm |
| Spannweite | 6-100 mm |
Nederlands
Deutsch
English
