THK Kreuzrollenlager
RB15025 UUC0
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
872,89
exkl. MWST
733,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
698,32
exkl. MWST
586,82
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800247.0440 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 150 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 210 mm |
| Breite | 25 mm |
| Gewicht | 3,16 kg |
| Bauform | mit geteiltem Außenring |
| Temperaturbereich | -30 bis +80 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | beidseitig berührungsfreie Dichtung |
Nederlands
Deutsch
English
