THK Kreuzrollenlager
RB11020 UUC0
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
547,02
exkl. MWST
459,68
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
437,61
exkl. MWST
367,74
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800247.0380 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 110 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 160 mm |
| Breite | 20 mm |
| Gewicht | 1,56 kg |
| Bauform | mit geteiltem Außenring |
| Temperaturbereich | -30 bis +80 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | beidseitig berührungsfreie Dichtung |
Nederlands
Deutsch
English
