THK Kreuzrollenlager
RA9008C UUC0
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
269,13
exkl. MWST
226,16
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
215,31
exkl. MWST
180,93
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800247.0350 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 90 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 106 mm |
| Breite | 8 mm |
| Gewicht | 0,12 kg |
| Bauform | mit getrenntem Außenring |
| Temperaturbereich | -30 bis +80 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | beidseitig berührungsfreie Dichtung |
Nederlands
Deutsch
English
