THK Kreuzrollenlager
RA8008C UUC0
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
240,05
exkl. MWST
201,72
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
192,04
exkl. MWST
161,38
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800247.0320 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 80 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 96 mm |
| Breite | 8 mm |
| Gewicht | 0,11 kg |
| Bauform | mit getrenntem Außenring |
| Temperaturbereich | -30 bis +80 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | beidseitig berührungsfreie Dichtung |
Nederlands
Deutsch
English
