THK Kreuzrollenlager
RA6008C UUCC0
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
167,31
exkl. MWST
140,60
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
133,85
exkl. MWST
112,48
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800247.0290 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 60 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 76 mm |
| Breite | 8 mm |
| Gewicht | 0,09 kg |
| Bauform | mit getrenntem Außenring |
| Temperaturbereich | -30 bis +80 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | beidseitig berührungsfreie Dichtung |
Nederlands
Deutsch
English
