THK Kreuzrollenlager
RA5008 UUCC0
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
272,06
exkl. MWST
228,62
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
217,65
exkl. MWST
182,90
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800247.0260 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 66 mm |
| Breite | 8 mm |
| Gewicht | 0,08 kg |
| Bauform | mit geteiltem Außenring |
| Temperaturbereich | -30 bis +80 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | beidseitig berührungsfreie Dichtung |
Nederlands
Deutsch
English
