THK Kreuzrollenlager
RA12008C UUC0
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
467,08
exkl. MWST
392,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
373,66
exkl. MWST
314,00
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800247.0050 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 120 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 136 mm |
| Breite | 8 mm |
| Gewicht | 0,17 kg |
| Bauform | mit getrenntem Außenring |
| Temperaturbereich | -30 bis +80 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | beidseitig berührungsfreie Dichtung |
Nederlands
Deutsch
English
