Tapverzinker HSS mt.2 60mm GFS
Größe 2 60,0 mm GFS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
509,89
exkl. MWST
428,48
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
448,70
exkl. MWST
377,06
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidstoff | HSS |
|---|---|
| Schaft-Ø | 22,0 mm |
| Schaftlänge | 33,0 mm |
| Senk-Ø (K8) D | 60,0 mm |
| Ausführung | vierschneidig |
| Bohrungs-Ø | 10,0 mm |
| Durchmesser | 60,00 mm |
| Ausführung | vierschneidig |
| Kopflänge | 27,0 mm |
| Gesamtlänge | 60,0 mm |
Nederlands
Deutsch
English
