Tapverzinker HSS mt.2 50mm GFS
Größe 2 50,0 mm GFS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
403,15
exkl. MWST
338,78
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
354,77
exkl. MWST
298,13
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidstoff | HSS |
|---|---|
| Schaft-Ø | 22,0 mm |
| Schaftlänge | 33,0 mm |
| Senk-Ø (K8) D | 50,0 mm |
| Ausführung | vierschneidig |
| Bohrungs-Ø | 10,0 mm |
| Durchmesser | 50,00 mm |
| Ausführung | vierschneidig |
| Kopflänge | 27,0 mm |
| Gesamtlänge | 60,0 mm |
Nederlands
Deutsch
English
