Tapverzinker HSS mt.2 29mm GFS
Größe 2 29,0 mm GFS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
171,62
exkl. MWST
144,22
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
151,02
exkl. MWST
126,91
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidstoff | HSS |
|---|---|
| Schaft-Ø | 22,0 mm |
| Schaftlänge | 33,0 mm |
| Senk-Ø (K8) D | 29,0 mm |
| Ausführung | dreischneidig |
| Bohrungs-Ø | 10,0 mm |
| Durchmesser | 29,00 mm |
| Ausführung | dreischneidig |
| Kopflänge | 27,0 mm |
| Gesamtlänge | 60,0 mm |
Nederlands
Deutsch
English
