Stuhlkarre luftbereift
B1335L 300KG
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
271,32
exkl. MWST
228,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
230,62
exkl. MWST
193,80
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Gesamtbreite | 580 mm |
|---|---|
| Gesamthöhe | 1300 mm |
| Gesamttragkraft | 300 kg |
| Gewicht | 16 kg |
| Bereifung | Luft |
| Radgröße Ø x Breite | 260 x 85 mm |
| Schaufeltiefe | 250 mm |
| Schaufelbreite | 320 mm |
| Gesamttiefe | 884 mm |
Nederlands
Deutsch
English
