SteelCutClassic
165x20 Z40 FZFA/FZFA 4° Solo
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
38,32
exkl. MWST
32,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
32,57
exkl. MWST
27,37
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Abmessung | 165 x 1,2 mm |
|---|---|
| Durchmesser | 165 mm |
| Zahnform | FZFA/FZFA |
| Zähne und Zahnform | FZFA/FZFA |
| Schnittbreite | 1,6 mm |
| Bohrung | 20 mm |
| Bohrungs-Ø | 20 mm |
| Sägeblatt-Ø | 165 mm |
| Zähne per Zoll | 40 |
Nederlands
Deutsch
English
