Steekklemhouder inwendig A32T-GGHL 0413
A32T-GGHL 0413
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
591,68
exkl. MWST
497,21
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
502,93
exkl. MWST
422,63
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Abmessungen L1 | 300 mm |
|---|---|
| Abmessungen h1 | 15,0 mm |
| Abmessungen L | 50 mm |
| Bezeichnung | A32T-GGHL 0413 |
| Wendeschneidplatte | LCMF 1304.... |
| Ausführung | Links |
| Abmessungen s | 4 mm |
| Abmessungen tmax | 10,5 mm |
| Abmessungen Ø Dmin. | 32 mm |
| Abmessungen D | 32 mm |
| Abmessungen b | 31,0 mm |
Nederlands
Deutsch
English
