Spiraalboor HSS DIN338N 4,8mm 118G type
N 4xD A0024.8 TiN Tip Dormer
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
4,68
exkl. MWST
3,93
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
3,03
exkl. MWST
2,55
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Anzahl Bohrer | 10 |
|---|---|
| Beschichtung | TiN |
| DIN | 338 |
| Ø h8 | 4,8 mm |
| Durchmesser | 4,80 mm |
| F | 0,1 mm/U |
| Gesamtlänge | 86 mm |
| Spirallänge | 52 mm |
| Spitzenwinkel | 118 Grad |
| Schneidstoff | HSS |
| Spiralwinkel | 25 - 30 Grad |
| Typ | N |
Nederlands
Deutsch
English
