Spiraalboor DIN345 HSS rolgewalst type N
schacht MK 44mm FORTIS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
127,81
exkl. MWST
107,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
108,64
exkl. MWST
91,29
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | blank |
|---|---|
| DIN | DIN 345 |
| Ø h8 | 44,00 mm |
| Durchmesser | 44 mm |
| F | 0,630 mm/U |
| Stähle bis 850 N/mm² | 15 |
| MK | 4 |
| Gesamtlänge | 359 mm |
| Spirallänge | 210 mm |
| Spitzenwinkel | 118 ° |
Nederlands
Deutsch
English
