Spiraalboor DIN345 HSS rolgewalst type N
schacht MK 24mm FORTIS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
31,82
exkl. MWST
26,74
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
27,05
exkl. MWST
22,73
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | blank |
|---|---|
| DIN | DIN 345 |
| Ø h8 | 24,00 mm |
| Durchmesser | 24 mm |
| F | 0,400 mm/U |
| Stähle bis 850 N/mm² | 15 |
| MK | 3 |
| Gesamtlänge | 281 mm |
| Spirallänge | 160 mm |
| Spitzenwinkel | 118 ° |
Nederlands
Deutsch
English
