Spiraalboor DIN345 HSS rolgewalst type N
schacht MK 19,50mm FORTIS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
19,69
exkl. MWST
16,55
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
16,74
exkl. MWST
14,07
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | blank |
|---|---|
| DIN | DIN 345 |
| Ø h8 | 19,50 mm |
| Durchmesser | 19,50 mm |
| F | 0,315 mm/U |
| Stähle bis 850 N/mm² | 15 |
| MK | 2 |
| Gesamtlänge | 238 mm |
| Spirallänge | 140 mm |
| Spitzenwinkel | 118 ° |
Nederlands
Deutsch
English
