Spiraalboor DIN345 HSS geslepen type N s
chacht MK 17mm GÜHRING
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
84,32
exkl. MWST
70,86
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
59,02
exkl. MWST
49,60
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | dampf. |
|---|---|
| DIN | DIN 345 |
| Ø h8 | 17,00 mm |
| F | 0,315 mm/U |
| Stähle bis 850 N/mm² | 25 |
| Stähle bis 1000 N/mm² | 22 |
| Gusseisenwerkstoffe | 25 |
| MK | 2 |
| Gesamtlänge | 223 mm |
| Spirallänge | 125 mm |
| Spitzenwinkel | 118 ° |
Nederlands
Deutsch
English
