Spiraalboor DIN345 HSS geslepen type N s
chacht MK 36,50mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
183,38
exkl. MWST
154,10
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
141,21
exkl. MWST
118,66
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | dampf. |
|---|---|
| DIN | DIN 345 |
| Ø h8 | 36,50 mm |
| Durchmesser | 36,50 mm |
| F | 0,500 mm/U |
| Stähle bis 850 N/mm² | 25 |
| Stähle bis 1000 N/mm² | 22 |
| Gusseisenwerkstoffe | 25 |
| MK | 4 |
| Gesamtlänge | 344 mm |
| Spirallänge | 195 mm |
| Spitzenwinkel | 118 ° |
Nederlands
Deutsch
English
