Spiraalboor DIN345 HSS geslepen type N s
chacht MK 10,75mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
27,92
exkl. MWST
23,46
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
21,49
exkl. MWST
18,06
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | dampf. |
|---|---|
| DIN | DIN 345 |
| Ø h8 | 10,75 mm |
| Durchmesser | 10,75 mm |
| F | 0,200 mm/U |
| Stähle bis 850 N/mm² | 25 |
| Stähle bis 1000 N/mm² | 22 |
| Gusseisenwerkstoffe | 25 |
| MK | 1 |
| Gesamtlänge | 175 mm |
| Spirallänge | 94 mm |
| Spitzenwinkel | 118 ° |
Nederlands
Deutsch
English
