Spiraalboor DIN1869 HSSE TiALN type TF 5
,5x205mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
29,94
exkl. MWST
25,16
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
23,05
exkl. MWST
19,37
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inSpecificaties
| Beschichtung | TiAlN |
|---|---|
| DIN | DIN 1869 |
| Ø h8 x Gesamtlänge | 5,5 x 205 mm |
| Ø h8 | 5,50 mm |
| Durchmesser | 5,50 mm |
| F | 0,063 mm/U |
| Stähle bis 850 N/mm² | 33 |
| Stähle bis 1000 N/mm² | 14 |
| Stähle bis 1400 N/mm² | 10 |
| Stähle bis 42 HRC | 8 |
| Stähle bis 52 HRC | 3 |
| Rost- und säurebeständige Stähle (INOX) | 10 |
| Ti, Ti-Leg. und Sonderstähle | 6 |
| Kupfer, Messing, Bronzen | 45 |
| Gesamtlänge | 205 mm |
| Spirallänge | 140 mm |
| Spitzenwinkel | 130 ° |
| Länge | 205 mm |
Nederlands
Deutsch
English
