Spiraalboor DIN1869 HSSE TiALN type TF 1
2x480mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
167,24
exkl. MWST
140,54
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
128,78
exkl. MWST
108,22
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inSpecificaties
| Beschichtung | TiAlN |
|---|---|
| DIN | DIN 1869 |
| Ø h8 x Gesamtlänge | 12,0 x 480 mm |
| Ø h8 | 12,00 mm |
| Durchmesser | 12 mm |
| F | 0,100 mm/U |
| Stähle bis 850 N/mm² | 33 |
| Stähle bis 1000 N/mm² | 14 |
| Stähle bis 1400 N/mm² | 10 |
| Stähle bis 42 HRC | 8 |
| Stähle bis 52 HRC | 3 |
| Rost- und säurebeständige Stähle (INOX) | 10 |
| Ti, Ti-Leg. und Sonderstähle | 6 |
| Kupfer, Messing, Bronzen | 45 |
| Gesamtlänge | 480 mm |
| Spirallänge | 330 mm |
| Spitzenwinkel | 130 ° |
| Länge | 480 mm |
Nederlands
Deutsch
English
