SPAX ZENTRIERKOPF 8,0X 50 T+ ROSTFREI I
KP
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
90,30
exkl. MWST
75,88
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
76,76
exkl. MWST
64,50
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Maße | 8,0x50 mm |
|---|---|
| Länge | 50 mm |
| Durchmesser | 8,0 mm |
| Inhalt | 50 |
| Klingenausführung | T40 |
| Spitze | CUT |
| Gewindeart | Vollgewinde |
| Gewindelänge | 44 mm |
| Kopfdurchmesser | 14,0 mm |
| Material | Edelstahl Rostfrei A2 |
| Oberfläche | Blank |
| Kopfform | Zentrierkopf |
| Korrosionsschutzcode | 1.4567 |
Nederlands
Deutsch
English
