SPAX Terrasse A4 Zylinderkopf T-STAR+
T25 Fixiergew. CUT 100St, 6x60mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
52,55
exkl. MWST
44,16
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
44,67
exkl. MWST
37,54
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Maße | 6,0x60 mm |
|---|---|
| Länge | 60 mm |
| Durchmesser | 6,0 mm |
| Inhalt | 100 |
| Klingenausführung | T25 |
| Spitze | CUT |
| Gewindeart | Fixiergewinde |
| Gewindelänge | 28 mm |
| Kopfdurchmesser | 7,0 mm |
| Material | Edelstahl Rostfrei A4 |
| Oberfläche | Blank |
| Kopfform | Zylinderkopf |
| Korrosionsschutzcode | 1.4578 |
Nederlands
Deutsch
English
