SPAX Tellerkopf T-STAR+ T50
Vollg. 4CUT WIROX 50St, 10x120mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
68,10
exkl. MWST
57,23
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
57,89
exkl. MWST
48,65
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Maße | 10,0x120 mm |
|---|---|
| Länge | 120 mm |
| Durchmesser | 10,0 mm |
| Inhalt | 50 |
| Klingenausführung | T50 |
| Spitze | 4CUT |
| Gewindeart | Vollgewinde |
| Gewindelänge | 80 mm |
| Kopfdurchmesser | 25,0 mm |
| Material | Stahl |
| Oberfläche | WIROX |
| Kopfform | Tellerkopf |
| Korrosionsschutzcode | A9J |
Nederlands
Deutsch
English
