SPAX Tellerkopf T-STAR+ T30
Vollg. 4CUT WIROX 200St, 6x40mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
9,58
exkl. MWST
8,05
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
8,14
exkl. MWST
6,84
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Maße | 6,0x40 mm |
|---|---|
| Länge | 40 mm |
| Durchmesser | 6,0 mm |
| Inhalt | 200 |
| Klingenausführung | T30 |
| Spitze | 4CUT |
| Gewindeart | Vollgewinde |
| Gewindelänge | 37 mm |
| Kopfdurchmesser | 13,6 mm |
| Material | Stahl |
| Oberfläche | WIROX |
| Kopfform | Tellerkopf |
| Korrosionsschutzcode | A9J |
Nederlands
Deutsch
English
