SPAX Senkmultikopf T-STAR+ WIROX
Teilgewinde, T40, 8 x 120 mm, 50 Stück
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
38,89
exkl. MWST
32,68
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
33,06
exkl. MWST
27,78
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Maße | 8,0x120 mm |
|---|---|
| Länge | 120 mm |
| Durchmesser | 8,0 mm |
| Inhalt | 50 |
| Klingenausführung | T40 |
| Gewindeart | Teilgewinde |
| Gewindelänge | 70 mm |
| Kopfdurchmesser | 15,1 mm |
| Material | Stahl |
| Oberfläche | WIROX |
| Kopfform | Senkkopf |
| Kopfunterseite | MULTI-Kopf |
| Kopfwinkel | 90° |
| Korrosionsschutzcode | A9J |
Nederlands
Deutsch
English
