SPAX Senkkopfschraube T-STAR A4
10,0x240
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
494,31
exkl. MWST
415,39
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
420,17
exkl. MWST
353,08
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Maße | 10,0x240 mm |
|---|---|
| Länge | 240 mm |
| Durchmesser | 10,0 mm |
| Inhalt | 50 |
| Klingenausführung | T50 |
| Spitze | CUT |
| Gewindeart | Vollgewinde |
| Kopfdurchmesser | 18,6 mm |
| Material | Edelstahl Rostfrei A4 |
| Oberfläche | Blank |
| Kopfform | Senkkopf |
| Kopfunterseite | MULTI-Kopf |
| Kopfwinkel | 90° |
| Korrosionsschutzcode | 1.4578 |
Nederlands
Deutsch
English
