SPAX-S A2 Linsenkopf Fraesrippen T-STAR+
T20 Teilgewinde CUT 100St, 4,5x70mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
29,85
exkl. MWST
25,08
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
25,37
exkl. MWST
21,32
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Maße | 4,5x70 mm |
|---|---|
| Länge | 70 mm |
| Durchmesser | 4,5 mm |
| Inhalt | 100 |
| Klingenausführung | T20 |
| Spitze | CUT |
| Gewindeart | Teilgewinde |
| Gewindelänge | 42 mm |
| Kopfdurchmesser | 8,8 mm |
| Material | Edelstahl Rostfrei A2 |
| Oberfläche | Blank |
| Kopfform | Linsensenkkopf |
| Kopfunterseite | Fräsrippen |
| Kopfwinkel | 90° |
| Korrosionsschutzcode | 1.4567 |
Nederlands
Deutsch
English
