SPAX Rückwandkopf PZ2
Vollg. WIROX 1500St, 4,5x35mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
7,12
exkl. MWST
5,98
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
6,05
exkl. MWST
5,08
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Maße | 4,5x35 mm |
|---|---|
| Länge | 35 mm |
| Durchmesser | 4,5 mm |
| Inhalt | 1500 |
| Klingenausführung | PZ2 |
| Spitze | 4CUT |
| Gewindeart | Vollgewinde |
| Gewindelänge | 32 mm |
| Kopfdurchmesser | 10,6 mm |
| Material | Stahl |
| Oberfläche | WIROX |
| Kopfform | Rückwandkopf |
| Korrosionsschutzcode | A9J |
Nederlands
Deutsch
English
